hgs  eokul   lgs   kyk  
  13.06.2024  

DenizBank e-Devlet Kapısına GirişDenizBank e-Devlet Kapısına Giriş için Tıklayınız

İnternet Bankacılığı'na giriş yapan tüm Bireysel ve Şahıs Firmalarımız e-Devlet Kapısı'na doğrudan giriş yapabilir. İnternet Bankacılığı'na giriş yaptıktan sonra üst ...

e-Devlet Kapısı Nedir ?

e-Devlet Kapısı; vatandaşlara devlet tarafından verilen hizmetlerin elektronik ortamda sunulması demektir. Bu sayede, devlet hizmetlerinin vatandaşa en kolay ve en etkin yoldan, kaliteli, hızlı, kesintisiz ve güvenli bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır. Bürokratik ve klasik devlet kavramının yerini almaya başlayan e-devlet kapısı ile, her kurumun ve her bireyin bilgi ve iletişim teknolojileri ile devlet kurumlarına ve kurumlarca sunulan hizmetlere kolayca erişmesi sağlanmaktadır.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Nasıl Giriş Yapabilirim?

İnternet Bankacılığı’na giriş yapan tüm Bireysel ve Şahıs Firmalarımız e-Devlet Kapısı’na doğrudan giriş yapabilir. İnternet Bankacılığı’na giriş yaptıktan sonra üst barda yer alan e-Devlet’e Şifresiz Giriş butonuna tıkladığınızda otomatik olarak giriş işleminiz doğrudan gerçekleştirilir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan (T.C. Kimlik numarası sistemde kayıtlı olmayan) müşterilerimizin İnternet Bankacılığı’na giriş yapmaları halinde e-Devlet’e Şifresiz Giriş butonu görüntülenememektedir.

Ne Tür Hizmetler Verilmektedir?

e-Devlet Kapısı Şifrenizi Kendiniz de Oluşturabilirsiniz

İnternet Bankacılığı, e-İmza, Mobil İmza ile girişin yanı sıra isteğe bağlı olarak Profilim ve Ayarlarım sayfasından e-Devlet Kapısı Şifresi oluşturarak e-Devlet Kapısı’na giriş yapabilirsiniz.

Şifrenizi Unuttuğunuzda Kendiniz Sıfırlayabilirsiniz

e-Devlet Kapısı profilinizde cep telefonunuz veya cep telefonu ile birlikte e-posta adresiniz kayıtlı ise (profilde tanımlı olan güvenlik ayarlarına göre) şifrenizi unuttuğunuzda PTT’ye giderek yeni şifre zarfı almak zorunda değilsiniz. Şifrenizi kendiniz kolay ve hızlı bir şekilde sıfırlayabilirsiniz. Cep Telefonu / e-Posta bilgilerinizi kaydederek, şifrenizi unuttuğunuzda giriş ekranındaki “Şifremi Unuttum” butonuna basarak şifre sıfırlama işlemini yapabilirsiniz.

DenizBank ana sayfa girişi için tıkla

E Devlet ana sayfa girişi için tıkla

Konular